Dudak dolgusu gelmiş geçmiş en büyük talebi gören estetik dokunuştur. Kadınların daha dolgun, daha tatlı görünen dudaklar istemesi son derece popüler hale geldi. Ne yazık ki, böyle dolgun, yuvarlak dudaklara doğal olarak sahip olacak kadar şanslı olamayabiliyoruz. Kötü şansa ek olarak, yaşlanmaya başladığımızda, ağzın köşeleri sarkmış ve hacmini kaybetmiş görünebilir ve daha çok aşk tanrısı yayı olarak bilinen üst dudağın V şeklindeki alanı biraz sönük görünmeye başlar. Dudaklar seksi görünümünü kaybeder. Dudak dolgusu, aradığınız volume ulaşmanın mükemmel bir yolu olabilir.

Dudak dolgusu İstanbulda, doğal özelliklerinizi geliştirmenin ve yüzünüzü daha çekici göstermenin harika bir yoludur. Dudaklarınızın şeklinden veya boyutundan memnun değilseniz dudak dolgusu sizlere yardımcı olabilir!

Bu prosedür için bıçak altına yatmanıza gerek yok ofisimizde FDA onaylı A kalite hyaluranic asit bazlı ürünler kullanılarak yapılıyor.

Yüzünüze yapılacak herhangi bir işlem için bu kararın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve siz yola çıkmadan önce her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak istiyoruz.

DUDAK DOLGUSU GÜVENİLİR Mİ?

Dudak dolguları, bizlerin prosedürler sırasında steril aletler kullandıkları için, yüz yapısına veya sağlığına uzun süreli herhangi bir etki yaratmadan, insanlara sadece doğal güzelliklerini arttırmakla kalmayıp aynı zamanda geri dönüşümlü olarak kolayca korumalarını sağlayan kozmetik dudak enjeksiyonları ile hızlı ve uygun bir alternatiftir.

Medikal estetiğin kullanıldığı cerrahi olmayan büyütmeye yönelik yüksek talep, esas olarak, iyileşme süresini tamamen ortadan kaldırmasıdır. Yaşlandıkça dudak şeklinizin değişmesinin nedenlerini bilmek ister misiniz? Çünkü kolajen üretimi yavaşlar, bu da ince çizgilere ve kırışıklıklara yol açar. Bununla birlikte, sigara içmek veya güneşe maruz kalmak gibi kalın dudaklara sahip olmamakla ilgili diğer faktörler de onları etkileyebilir!

Mükemmel Dudaklar Sadece Bir Randevu Uzağınızda

Dudak dolguları doğru yapıldığında doğal görünürler. Ustalıkla enjekte edilen dudak dolguları, yüz hatlarınızı düzeltmek, dengelemek ve geliştirmek için dolgunluk ve yapı sağlar. Ünlüler, yıllarca yerçekiminin etkilerine meydan okumak ve yaşlanma görünümünü azaltmak için enjekte edilebilir dolgu maddeleri ile dudak dolgusundan destek aldılar ve almaya da devam ediyorlar.

Dudak Dolgusu Ne Kadar Kalıcıdır?

Dudak Dolgusu istenilen dolgunluğa, genetik yapınıza ve kullanılan ürüne bağlı olarak sekiz aydan iki yıla kadar kalabilir. Bir hastanın metabolizması da bu prosedürle ne kadar süre sonuç alması beklendiğini etkiler!

DUDAK DOLGUSU İÇİN İYİ BİR ADAY KİMDİR?

Genel olarak dudaklarını dolgunlaştırmak, dikleştirmek ve şekillendirmek isteyen sağlıklı yetişkinler dudak dolgusu için potansiyel adaylardır. Ancak dudak büyütmenin sizin için doğru olup olmadığını öğrenmenin en iyi yolu Dr. Ferda Karataş ile bir görüşme ayarlamaktır.

Tedavi hedeflerinizi ve tıbbi geçmişinizi öğrendikten ve yüz yapınızı ve dokunuzu inceledikten sonra, istediğiniz sonuçları en iyi şekilde elde etmek için bir protokol geliştirecektir. Hastaları için kişiye özel, kombine yüz şekillendirme tedavileri yaratmasıyla ünlüdür ve dudak büyütmeye yaklaşımı da bir istisna değildir.

Dudak dolgusu için randevunu hemen al!

Dudaklarında, özellikle üst dudağın şeklinde ve konumunda değişiklik yapmak isteyen hastalar, ücretsiz görüşme randevusu almak için bugün Dr. Ferda Karataş ile iletişime geçin +90 533 624 00 77

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir