Burun dolgusu sayesinde istediğiniz şekil ve estetikte burnu elde edebileceksiniz. İnsanların artık daha bilinçli hale geldikleri ve görünüşleri konusunda endişelendikleri gözlemlenmiştir. Tıp bilimleri zamanla ilerlerken, burnunuzu ameliyatsız bir teknikle değiştirmeyi mümkün kıldılar.

Burun dolgusunda insan dokusuna tam uyumlu Hyaluranik asit bazlı dermal dolgu maddesi kullanıyoruz. Bu sayede hastalarımızın A kalite hizmeti elde etmesi ve herhangi bir alerjik reaksiyondan tamamen uzak tutmuş oluyoruz.

Ameliyatsız burun estetiği, burnunuzu yeniden şekillendirmek için ağrısız, enjekte edilebilir bir tedavidir. Burun deliklerini, burun ucunu ve köprü yüksekliğini değiştirmek için dolgu maddeleri enjekte edilir. Bu işlem ile daha ince ve diri bir burun ucu elde edilebilir.

Sıvı Rinoplasti Nedir?

Burun şeklini değiştirmek için yapılan ameliyatsız bir işlem olduğu için burun dolgusuna sıvı rinoplasti de deniyor. Bu amaçla bir medikal uzman olan DR. FERDA KARATAŞ dermal dolgu maddeleri enjekte ederek burun estetiğinizi ameliyatsız tedavi ediyor. Tedavinin tamamlanması yaklaşık on beş dakika sürer ve sonuçlar bir yıla kadar sürebilir. Minimal invaziv bir tedavi olduğu için sadece anestezik krem uygulandıktan sonra yapılır.

Tedavide en çok hyaluronik asit dolgu maddeleri kullanılmaktadır. Kolayca çözülebilirler ve bu nedenle yanlış yere enjekte edilseler bile çok riskli değildirler.

Burun Dolgusu İstanbul Sonrası İyileşme Süreci!

Burun dolgusu sonrası iyileşme süresi genellikle uzun değildir. Bazı adaylar işlem sonrasında işlem yapılan bölgede şişlik veya morluk hissedebilir. Geçici bir yan etkidir ve birkaç günden fazla sürmez. Ayrıca, adaylar soğuk kompres kullanarak hızla bu yan etkilerin azalmasına yardımcı olabilir.

Ameliyatsız Burun Estetiğinin sonuçları anlık olsa da kalıcı değildir. Çoğu durumda, sonuçlar yaklaşık 12-18 ay sürer. Bununla birlikte, etkilerin uzun ömürlülüğü seçilen dermal dolgu maddesine bağlıdır.

Burun Dolgusunun Faydaları!

Burun dolgusu sayısız fayda sağlar. Bu faydalardan bazıları aşağıdaki gibidir:

Burun Dolgusu Fiyatları Nedir?

Uzman DR. FERDA KARATAŞ, farklı enjekte edilebilir dolgu türleri hakkında size rehberlik edecek ve en iyisini seçmenize yardımcı olacaktır. Bu nedenle, ücretsiz görüşme için randevu almak ve fiyat öğrenmek için +90 533 624 00 77’e whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir